Pažangiausias rinkoje sauso valymo skiediklis SENSENE

KOKYBIŠKAS IR APLINKĄ TAUSOJANTIS SAUSO VALYMO SPRENDIMAS

ILSA sauso valymo mašinos ir SENSENE sauso valymo tirpiklis. Tobulas pakaitalas sausam valymui perchloretileno pagrindu.

PAJAUSKITE ŠVAROS GROŽĮ
SENSENE ™ puiki valymo kokybė net ir itin nešvariems drabužiams ir audiniams. Itin veiksmingas valiklis saugiai išvalo įvairias dėmes net ir iš šiuolaikinių audinių. Naujoviškas valiklis išsaugo pradinę ir natūralią ryškią audinių spalvą.

PAJAUSKITE ŠVARIĄ GAMTĄ
SENSENE ™ yra iš modifikuoto alkoholio pagamintas naujoviškas biologiškai skaidus ir itin mažą toksišką poveikį vandens aplinkai turintis valiklis. Taigi – tai yra labiausiai aplinką tausojantis audinių sauso ir cheminio valymo būdas.

PAJAUSKITE PRISILIETIMĄ
Valiklis SENSENE ™ tausoja audinius, jį naudojant audiniai beveik nesusiglamžo, todėl lyginti yra kur kas paprasčiau. Todėl valikliu SENSENE ™ išvalyti audiniai yra itin minkšti.

PAŽINKITE SAVO VERSLO GALIMYBES
Su valikliu SENSENE ™ lengvai ir paprastai išvalysite audinius: tekstilė džiūva greičiau, mašinos ciklai yra trumpesni, o energijos sąnaudos mažesnės. Be to, dėl geros destiliacijos, valymo procesui reikia mažiau energijos. Sumažėja ir nebereikia iš anksto apdoroti dėmėtų audinių, taupomas laikas. Valiklio sąnaudos yra minimalios. Audiniai mažiau glamžosi, todėl valikliu SENSENE ™ išvalytus audinius yra kur kas paprasčiau paruošti.

Saugus ir išbandytas, itin geri valymo rezultatai. Plati panaudojimo sritis – „Soft-Cell“ audiniai, specialaus žymėjimo audiniai; drabužiai su atšvaitų juostomis ir su karštos spaudos reklaminiais užrašais drabužiai, itin nešvarūs darbiniai drabužiai, ligoninių patalynė ir pan.

Visa tai padės sutaupyti Jūsų laiką ir lėšas, atvers Jums naujas galimybes.

PAJAUSKITE ŠVARĄ
Valiklis SENSENE ™ palieka tik išvalytą tekstilę ir malonų švarų kvapą. Dėl stabilios sudėties Jūsų valymo įranga yra dezinfekuojama ir išlieka švari, nesikaupia bakterijos ir nemalonūs kvapai.

Valiklio SENSENE ™ sudėtyje nėra alergenų.


ĮRANGA IR VALIKLIS

OFICIALUS ATSTOVAS BALTIJOS ŠALYSE

PROF GROUP UAB
Tel: +370 686 09385
info@prof-group.lt