Apie gamintoją Biar

Biar kokybės politika

yra moderni kompanija, kurios korporatyvine politika, remiasi patikimumu ir technologine inovacija. Bendrovės cheminė laboratorija yra skirta žaliavų tyrimams ir analizei bei kūrimui gaminių, kurie tausoja aplinką ir pasižymi aukštais kokybės standartais. Be to, BIAR testuoja gaminius savo bandymų centre ir pateikia išsamias jų taikymo instrukcijas.

– pirmaujanti bendrovė

buvo įkurta 1975 m., tikslu tiekti produktus ir paslaugas gaminiams iš odos ir audinių valymui. Dėka per 40 metų šioje srityje sukauptos patirties ir kvalifikuotų bendradarbių pasirinkimo, BIAR yra tikras techninis-praktinis partneris savo klientams, galintis teikti patarimus ir pagalbą. Per tuos metus BIAR sugebėjo keistis pagal naujus rinkos reikalavimus ir kartais net numatyti juos, naudodami savo žinias naujų ir alternatyvių valymo sistemų paieškai. Šiandien BIAR yra pažangi kompanija, siekianti patenkinti klientų poreikį abipusiam augimui, ji gali pasiūlyti visapusiškus sprendimus: nuo produkto iki jo panaudojimo galimybių.

Pagalba ir mokymas

Mūsų stiprybė yra nuolatinis techninis klientų aptarnavimas mūsų aukštos kvalifikacijos darbuotojų, diegiant naujausius produktus ir naujas technologijas.

BIAR bandymų centras įgalina testuoti gaminius ir organizuoti kvalifikacijos kėlimo ir mokymo kursus, kuriuose pateikiamos išsamios instrukcijos apie taikymo metodiką ir naujas technologijas.

Sutarus, mūsų kvalifikuoti darbuotojai atlieka mokymus tiesiogiai pas klientą.

Mūsų metodai

Nuolatinis tyrimas ir dėmesys rinkos poreikiams leido „Biar“ apibrėžti naujoviškas ir patikrintas gaires darbo ciklams optimizuoti.

  • Odos ir audinių drabužių plovimas: drėgno valymo sistema IBW
  • Audinių ir odos skalbimas ir dėmių valymas
  • Sauso valymo metodas perchloretilene, angliavandeniliuose ir Sensene™
  • Odos gaminių spalvos keitimas ir atnaujinimas po valymo