Apie gamintoją SIDI MONDIAL


SIDI MONDIAL yra 60-ųjų pradžioje įkurta italų įmonė, kuri tarptautiniu mastu garsėja kaip profesionalių lyginimo presų gamintoja.

Dėl labai novatoriškų technologijų buvo sukurtas platus autonominių presų su įmontuotu katilu asortimentas, galintis patenkinti ne tik didelių pramoninių skalbyklų, bet ir mažų įmonių reikalavimus, todėl mes esame stiprūs visose pasaulio rinkose.

Ekspertinis sinergijos valdymas ir nuoseklus naujų lyginimo technologijų tyrimų ir kūrimo darbas nuolat skatino prekės ženklo SIDI plėtrą ir įgalino bendrovę praturtinti savo asortimentą.
Šiandien įmonė siūlo pilną ir platų lyginimo mašinų asortimentą, galintį patenkinti visus reikliausių klientų reikalavimus įvairiose cheminio valymo, skalbimo, drabužių gamybos ir viešbučių verslo srityse.

Mūsų verslo filosofiją apibendrina paprastos sąvokos: nuolatinė rinkos analizė siekiant atpažinti jos reikalavimus ir operatyvus jų tenkinimas; aukštą kokybės standartą užtikriname konsultuodami prieš pardavimą ir aptarnaudami po jo.